881 782 279

Pon.-Pt.: 13:00-22:00 Sob.: 12:00-18:00

 / Trenerzy

Ruslan Saibov

Trener Kalisteniki/Street Workout z międzynarodowymi sukcesami i doświadczeniem

Zacząłem trenować jakieś 7 lat temu, gdy chodziłem jeszcze do szkoły. Poszliśmy kiedyś ze znajomymi do parku i ktoś po prostu powiedział "zróbmy drabinkę". Każdy potrafił kilka razy się podciągnąć, a ja nie potrafiłem ani razu. Pomyślałem wtedy "co się kurde dzieje?" Muszę się tego nauczyć! I tak to się zaczęło. 

Spróbowałem Kalisteniki bo lubię rywalizację i jestem ambitny. Ale dlaczego ją wybrałem? Dlatego, że ten sport daje mi ogromną możliwość nawiązywania kontaktów z innym ludźmi na całym świecie. Co może być lepsze? Mogę jeździć po świecie dlatego, że podciągam się na drążku. To jest szalone, co nie?

Ponadto spełniam się w sporcie jako trener, lubię pomagać ludziom osiągać ich cele, a ich progres motywuje mnie do cięższej pracy!

Mój życiowy cel to by być najlepszym człowiekiem jakim mogę być. Dla dzieci, przyszłej żony, dla rodziców.

Mój cel w Kalistenice to by dominować. Jak to mówią w stanach by być najbardziej przekrojowym zawodnikiem. By być najlepszym we wszystkim, by być zawodnikiem kompletnym.

Moje motto: dobry, lepszy, najlepszy, aż Twój dobry stanie się lepszy, a lepszy najlepszy!


Artur Losse

Trener Kalisteniki/Street Workout i TRX młody, zdolny z dużą wiedzą :)

Nazywam się Artur Losse.

Sport dla mnie to nie tylko hobby, to po prostu sposób na życie. Bieganie, jazda na rowerze, treningi siłowe, towarzyszą mi praktycznie każdego dnia. To one dają mi energię do działania oraz motywują do tworzenia coraz to lepszej wersji siebie.

Moja przygoda z treningiem siłowym rozpoczęła się na siłowni, jednak po pierwszych treningach kalistenicznych postanowiłem zamienić gryf na drążek. Street Workout to świetny sposób na rozwijanie swojej sylwetki, siły oraz koordynacji ruchowej. Ogromny wachlarz ćwiczeń pozwala na wykonanie solidnego treningu każdemu, niezależnie od predyspozycji fizycznych.

Jestem założycielem kalistenicznej grupy Hussar Rybnik i to pod moim okiem będziecie trenować w Fit&More serdecznie zapraszam :)


Mateusz Soboszek

B-boy akrobata, z pozytywnym nastawieniem i odpowiednim podejściem do dzieci i młodzieży.

Pełen pasji do tańca, energiczny i niesamowicie ambitny – Mateusz jest trenerem akrobatyki, który stale szuka nowych ścieżek rozwoju. Powietrzne ewolucje zajmują go w równym stopniu, co taniec – bboying, a także cała kultura Hiphop’u, którą zafascynował się już na pierwszym swoim treningu. Mateusz swoje umiejętności akrobatyczne kształcił pod okiem Marcina Kost. Ten młody chłopak ma bardzo pozytywne nastawienie do życia i skutecznie potrafi nim zarażać wszystkich wokół, na jego treningach nigdy nie ma nudy. Precyzja i konsekwentność są dla niego bardzo ważne, więc nie liczcie na fory i obijanie się!


Krzysztof Łyp

Trener i fizjoterapeuta posiadający duże doświadczenie zdobyte w Anglii i Francji oraz nowoczesne podejście do ćwiczeń i żywienia. Krzysiek Łyp prowadzi między innymi treningi Kettlebell, Treningi Funkcjonalne, Core, Mobility czy TRX.

Cześć, jestem Krzysiek z wykształcenia fizjoterapeuta z pasji do sportu trener personalny oraz wielki miłośnik wszelkiej aktywności fizycznej. Połączenie mojego zawodu oraz pasji z wieloletnim doświadczeniem zdobytym poza granicami naszego kraju, pozwoli mi w profesjonalny, a przede wszystkim zdrowy sposób zarażać Was różnymi metodami treningowymi. Pamiętajcie to w zdrowej, sprawnej, mobilnej osobie kryje się siła, szybkość i moc, a piękne ciało jest tylko efektem ubocznym :)

Na moich zajęciach nie podnosimy ego tylko ciężary :)


Danuta Wiśniewska

Siła spokoju w połączeniu z niesamowitą energią! Instruktorka Jogi, Pilatesu oraz Deep Work.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja, obecnie studiuje na kierunku fizjoterapia. Od najmłodszych lat związana z pływaniem i ratownictwem WOPR. Sport jest dla niej nieodłącznym elementem każdego dnia.
Poza tym uwielbia jazdę na rowerze, bieganie w terenie i oczywiście wszystkie sporty wodne :)
Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła na trzecim roku studiów. Fitness jest dla niej nie tylko pracą zawodową, ale również życiową pasją. Ciągle rozwija się i udoskonala swój warsztat ruchowy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach.
Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż fitness jest czymś więcej niż tylko chwilą spędzona w klubie na żmudnych ćwiczeniach. Jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze i zdrowsze życie oraz niezawodnym sposobem na odreagowanie problemów dnia codziennego.


Martyna Królikowska

Jestem Martyna. Zawsze lubiłam sport, ale nigdy nie miałam wybranego jednego ulubionego. Odkąd przyszłam na Pole Dance wiedziałam, że to jest to. Łączy zarówno siłę jak  kobiecość i chyba to mnie urzekło. Prócz tego uwielbiam „spompować się” na siłowni. Nie straszny mi pot i wielkie ciężary. Aktualnie jestem na ostatnim roku magisterki na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny na AWF w Katowicach. Moje doświadczenia sportowe stale się zgłębiają, staram się regularnie wprowadzać nowe elementy do swoich  treningów jak i urozmaicać prowadzone przeze mnie zajęcia.


Anna Szweda

Jej energia nie pozwoli Wam się zatrzymać ani na chwilę!

Nazywam się Anna Szweda. Moją życiową pasją jest sport oraz ciągłe pogłębianie wiedzy w jego temacie. Dlatego też postanowiłam dzielić się swoją pasją z innymi. Aktywność fizyczna towarzyszy mi każdego dnia, w każdym aspekcie mojego życia. Praca z ludźmi sprawia mi sprawia mi ogromną przyjemność i daje sporą motywację aby stale pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności. Aktualnie studiuję wychowanie fizyczne na PWSZ Racibórz. Ukończyłam także wiele kursów specjalistycznych z dziedziny fitness oraz zdobyłam licencję trenera personalnego na Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Ze sportem jestem związana od 5 lat. Początkowo było to tylko zamiłowanie do treningów siłowych, z czasem zaczęłam interesować się również fitnessem, który pokochałam. Na moich zajęciach łączę obie te formy przez co treningi są bardzo intensywne. Jestem otwartą i żywiołową osobą, którą pokaż każdemu, że może więcej!


Joanna Gogolińska

Instruktorka Pole Dance, Exotic Pole oraz akrobatyki na drążku pionowym dla dzieci i młodzieży , niezwykle doświadczona i wszechstronna tancerka.

Swoją karierę zaczęła w wieku 13 lat i bardzo szybko pokazała na co ją stać. Za swoje największe osiągnięcia uważa udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz" i "Eurowizja 2010", a także wieloletnią współpracę z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?"

Jest osobą wyjątkowo ciepłą i otwartą, dzięki czemu świetnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

Na sali jest profesjonalną instruktorką, potrafi być stanowcza i wymagająca.


Dominika Szostak

Trenerka odpowiedzialna za zajęcia Tabaty, Płaskiego Brzucha, czy treningów na Bosu. Energiczna, radosna i młoda będzie zarażać Was swoją energią.

Hej! Jestem Dominika. Interesuję się zdrowym stylem życia już parę lat i wszystkich naokoło staram się tym zarażać! :-). Ćwiczenia z Wami będą moją kolejną motywacją do bycia coraz lepszym. Nie mogę się doczekać, żebyście i Wy to poczuli!

Nie od zawsze taka byłam, ale treningi mocno uzależniają, więc wystarczy zacząć a później już ciężko skończyć na dobre, bo prędzej czy później zatęskni się do bycia w formie :-).

Prócz ćwiczeń różnego rodzaju pasjonuję się górskimi trasami pieszymi oraz muzyką, która niesamowicie dodaje energii podczas ćwiczeń. Nadal się uczę i pochłaniam wszelkie nowości na temat dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne, do którego kluczem jest właśnie ruch :-).

Mam nadzieję, że polubicie moje treningi tak jak ja je lubię :-). Pozdrawiam!


Sandra Wegner

Instruktorka Pole Dance, która oczaruje Was swoim wdziękiem i profesjonalizmem!

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam w wieku 7 lat. Wtedy namówiłam rodziców aby zapisali mnie na pierwsze lekcje gry na pianinie - co umożliwiło mi ukończenie 9-letniego Studium Muzycznego. Od zawsze kochałam też tańczyć. Jeszcze w szkole podstawowej natknęłam się na filmiki taneczne na youtubie i uczyłam się przed lustrem każdego ruchu, który mi się spodobał. Po pewnym czasie zapisałam się do szkoły tańca. Początkowo tańczyłam hip-hop, później postawiłam na bardziej kobiece style: dancehall i twerk. Jednak kiedy odkryłam pole dance od razu wiedziałam, że jest to strzał w 10. W tańcu na rurze najbardziej kocham jego wszechstronność - to specyficzne połączenie tańca, sztuki i sportu siłowego. Poza treningami na sali studiuję Elektronikę na Politechnice Śląskiej, a także interesuję się tematyką zdrowego odżywiania. Chcę aby na moich zajęciach każda kobieta niezależnie od wieku czy wagi odkryła swoją siłę kobiecości i zapomniała o codziennych problemach.


Justyna Skrzynecka

Nasza trener oraz dietetyk!

Nazywam się Justyna mam 28 lat i jestem menedżerem Fit&More. Jestem pełną energii, uśmiechniętą i żywiołową osobą. Moja przygoda z szeroko pojętym byciem „fit” zaczęła się w 2014 roku. Od tego czasu stale szkolę się w zakresie dietetyki i suplementacji oraz treningu.

Moimi ulubionymi ćwiczeniami są te, które można wykonać zawsze i wszędzie wykorzystujące wyłącznie masę swojego ciała, ale tak naprawdę lubię każdą formę aktywności zarówno indoor’owej jak i outdoor’owej.

Mam nadzieję, że teraz to ja będę mogła motywować do działania tych wszystkich, którzy tego potrzebują tak jak ja kiedyś.


Paulina Kotowska

Usposobienie spokoju i cierpliwości to czyni Pauline najlepszą trenerką najmłodszych.

Paulina zwraca szczególną uwagę na dopracowywaniu podstaw.
Specjalista od przygotowań najmłodszych członków grup.
Członek Akrobreak od 2018 Roku. Tancerka, członek Teatru Tańca Memento od 2013r, który specjalizuje się w wystawianie spektakli tanecznych z elementami akrobatyki. Od 2018r Instruktor Tańca Nowoczesnego przez Polską Akademie Rozwoju i Kształcenia Personalnego "KREATO".
Swoje umiejętności akrobatyczne kształci pod okiem Marcina "Kostek" Kost.