881 782 279

Pon.-Pt.: 14:00-21:00 Sob.: 10:00-12:30

 / O nas

O nas

Powinieneś tutaj znaleźć informacje typu:

  • wykwalifikowana kadra,
  • wysoki standard,
  • doświadczeni trenerzy.

Ale u nas to wszystko jest sprawą oczywistą, a to Ty jesteś najważniejszy! Do tego tylko Ty sam zapracujesz na swój sukces. Nie zrobią tego za ciebie maszyny, nie zrobią trenerzy ani dietetycy. Nasz zespół pomoże Ci za to w znalezieniu właściwej drogi do bycia najlepszą wersją samego siebie. Nie zastanawiaj się czy dasz radę -  jeżeli masz ciało to możesz ćwiczyć, a my powiemy Ci jak zrobić to tak by osiągnąć efekty jakich oczekujesz. Nie tracąc nic możesz zyskać bardzo wiele. Decyzja należy do Ciebie.

Fit&More powstało z pasji i potrzeby. Pasji do ćwiczeń i potrzeby lepszego samopoczucia, lepszego wyglądu, zdrowszego życia. Z potrzeb, które ma każdy, ale nie każdy potrafi je zaspokoić. My też nie wiedzieliśmy  jak to zrobić, szukaliśmy właściwej drogi. Teraz chcemy pomóc wszystkim, którzy szukają i tym którzy jeszcze nie zaczęli szukać. Nawet jeśli teraz nie masz czasu zastanawiać się nad swoją formą, sylwetką i samopoczuciem wiedz o tym, że wszystko co robimy, aktywności które podejmujemy (bądź nie podejmujemy :)), to co jemy wpływa na nas nie tylko tu i teraz, ale wpływać będzie przez całe życie. Dbając o siebie, dbasz także o najbliższych: rodziców, dzieci a kiedyś wnuki. Im w lepszej będziesz formie tym więcej będziesz mógł zrobić. Sam możesz zadbać o to jak czujesz się teraz i jak będziesz się czuł za 10 lat. Im wcześniej o tym pomyślisz tym więcej możesz osiągnąć. Życie jest krótkie więc warto spróbować sobie je wydłużyć czując się dobrze, żyjąc aktywnie będąc w jak najlepszej formie.

Możesz wyruszać w drogę do lepszego „ja” właśnie z nami. Do nas nie przyjdziesz zrobić sobie „selfie z siłki”, nikt nie spyta się „ej a ile wyciskasz?” to wszystko nie jest istotne! Najważniejsze jest to jak się czujesz i czy dajesz z siebie wszystko, czy naprawdę dążysz do swojego celu ze wszystkich sił. Dla nas najważniejsze jest twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Możesz z nami odmienić swoje życie, lepiej wyglądać, mieć więcej energii i lepszą kondycję. Musisz jednak sam tego chcieć. Zrób pierwszy krok, a w dalszą podróż pójdziemy z  Tobą :)