881 782 279

Pon.-Pt.: 14:00-21:00 Sob.: 10:00-12:30

 / Blog

Takie przekonanie jest kultywowane przede wszystkim w reklamach cudownych produktów odchudzających i wielu urządzeń do ćwiczeń. Tak na prawdę żeby pozbyć się tłuszczu z jednego miejsca musimy obniżyć całościowy poziom tłuszczu w ciele. Tutaj po raz kolejny kluczowy okazuje się odpowiedni sposób żywienia.

Czytaj więcej

Przede wszystkim tak jak mówi tekst na naszej grafice najważniejsze są systematyczność i konsekwencja. Jeżeli na prawdę cały czas pilnujemy posiłków to małe oszustwo raz na jakiś czas nie powinno zniszczyć tego na co pracowaliśmy. Oczywiście działa to również w drugą stronę, więc jeżeli objadamy się tłuszczami trans, cukrem, glutenem, przetworzonymi produktami i całą resztą świństwa to spokojnie możemy wyrzucić do kosza tą zdrową sałatką, którą zamówiliśmy do frytek i burgera oraz szejka proteinowego z rana bo NIC NAM ONE NIE DADZĄ:)

Czytaj więcej

Większość kobiet pragnie dokładnie takiej samej sylwetki. Chcą być szczupłe, ale nie chude. Chcą widocznego zarysu mięśni na brzuchu, nogach i rękach. Do tego chcą mieć jędrne pośladki, które będą pięknie prezentować się w obcisłych dżinsach.

Czytaj więcej